GeekVape Aegis Boost 40W İncelemesi

0
5339

GeekVape, gerek ürettiği elektronik sigara modelleri gerekse atomizerleri ile sık sık adından söz ettiren bir başka e sigara markası. GeekVape Aegis serisi su geçirmeyen bir gövdeye sahip olmasıyla öne çıkan bir e-sigara serisiydi. GeekVape Aegis Boost 40W pod mod kit ise, su geçirmez gövdesine ek olarak size bir pod e-sigara modelinin tüm kullanım avantajlarını sunuyor. İşte tüm yönleri ve özellikleriyla GeekVape Aegis Boost 40W pod mod kit özellikleri ve dahası…

GeekVape Aegis Boost 40W Pod Kit İncelemesi

Pod mod kit cihazların kullanıcılara sunduğu önemli avantajlardan bir tanesi de, elbetteki 18650 şarjlı pile ihtiyaç duymamaları. Basit bir ayrıntı gibi gelse de şarjlı pil kullanımı özellikle mod elektronik sigara olarak da bilinen elektronik nargile cihazlarında kimi zaman önemli bir sorun haline gelebiliyor. Ancak GeekVape Aegis Boost 40W Pod Kit, bu tip bir sorunla karşılaşabileceğiniz bir pod mod değil çünkü onun 18650 pili yok. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, 1500 mAh’lık bir sabit pil kullanıyor. Sabit pil, diğer pod mod e-sigara modellerinde olduğu gibi gövde üzerinde bulunan bir tür şarj girişinden şarj oluyor.

GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, 106 mm x 39.2 mm x 27.7 mm boyutlarında bir pod mod elektronik sigara modeli. 5 ilâ 40 watt arasında çalıştırılabilen GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit aynı zamanda 1.0 – 6.0 volt arasında akım çıkışı sağlıyor. Eğer MTL – sigara içimi için ideal bir pod mod kit arıyorsanız, GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’i tercih edebilirsiniz. Çünkü watt değeri düşünüldüğünde GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in sigara içimi – MTL bir e-sigara olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Ancak sigara içimi bir cihaz için 40W oldukça yeterli ve ideal.

AS İşlemci Sayesinde 0.08 Saniye İçinde Ateşleme

 GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, çinko alüminyum bir gövdeye sahip. Deri kaplı olan bu pod mod e-sigara, tıpkı aynı serinin diğer elektronik sigara modellerinde olduğu gibi su geçirmezlik özelliğine sahip. GeekVape Aegis Boost Pod Kit, IP67 sertifikasına sahip. Bu da tam olarak şu anlama geliyor; toz, su ve paslanmaya karşı GeekVape Aegis Boost Pod Kit koruma özelliklerine sahip.

GeekVape Aegis Boost Pod Kit’in gövdesi üzerinde bulunan 0.42 inçlik OLED ekranın hemen altında iki adet ayar tuşu bulunuyor. Ayar tuşlarının hemen üzerinde ise bir adet “büyük” ateşleme tuşu bulunuyor ve siz düğmesine bastığınız anda cihaz buhar üretmeye başlıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit aynı zamanda 3.7 ml’lik salt likit haznesi bulunan bir e-sigara. Bildiğiniz gibi pod kit e-sigara cihazlarında geleneksel e-sigaralarda olduğu gibi yüksek kapasiteli e-likit tankları bulunmuyor. Bunun yerine bir likit tankına nazaran daha küçük, çoğu zaman coil (bobin) kısmı değiştirilebilen bir salt likit haznesi pod mod e-sigara cihazlarında yer alıyor.

GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in salt likit haznesinde coil (bobin) değişimi yapılabiliyor. Buna ek olarak bu hazne kısmı “PTCG” olarak da bilinen ısıya dayanıklı bir tür plastik materyalden üretilmiş. PTCG, cihazın yüksek ısılarda fonksiyonunu gayet iyi bir şekilde yerine getirmesini sağlıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in 3.7 ml’lik salt likit haznesi aynı zamanda tepesinden dolduruluyor ve silikon bariyerleri sayesinde salt likit sızıntısı önlenmiş oluyor. Son olarak GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in likit haznesi ayarlanabilir hava kanallarına sahip ve böylece buhar yoğunluğu kullanıcının isteği ile dilenilen seviyeye getirilebiliyor. GeekVape Aegis Boost Pod Kit, 0.6 ohm dirençli GeekVape Aegis KA1 coil (bobin) ile çalışıyor. Daha da güzel olan, coil (bobin) yapısını likit haznesine yerleştirdikten sonra pod mod cihazın anında kullanıma hazır olması.

Kullanıcı Dostu Özellikleriyle GeekVape Aegis Boost Pod Kit

AS işlemci aynı zamanda GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit’in kullanıcı dostu pek çok farklı özelliğe de sahip olmasını sağlıyor. İşlemcinin kullanıcıya sunduğu özelliklerin başında aşırı ısı koruma sistemi geliyor. Kısa devre koruması (ki bu özellikle e-sigaranızı diğer metal eşyalarla taşıdığınızda sorun olabiliyor), düşük seviye şarj koruması, aşırı şarj koruması yine Geekvape AS işlemcisinin kullanıcılarına sunduğu önemli özelliklerin başında geliyor.

Gövdenin üzerinde bulunan mikro USB girişi sayesinde kolaylıkla şarj olabilen GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit, su geçirmez bir pod mod arayanlar için oldukça ideal bir e-sigara cihazı. Önemli kullanım avantajlarına sahip bu pod mod kitin diğer önemli özelliklerinden söz etmeden önce, MTL ve sigara içimi konusunda birkaç konuda sizleri aydınlatmamıza izin verin. Çünkü e-sigara dünyası giderek bu yöne doğru evriliyor ve büyük elektronik nargile cihazlarının yerini artık daha küçük pod mod e-sigara modelleri alıyor.

MTL Nedir? Ne Gibi Avantajlara Sahiptir?

 MTL, e-sigara kullanıcıları arasında son zamanlarda daha çok yaygınlaşan teknik bir terim. Tam açılımı “Mouth To Lung” olan MTL, e-sigara buharının ağza çekildiği bir elektronik sigara kullanım şekli. Zaten İngilizce “ağızdan ciğere çekim” olarak adlandırabileceğimiz MTL yani “sigara içimi”, bir elektronik nargileden çok daha az likit tüketimi sunuyor. Ek olarak, bu içim şekli çok daha yoğun bir boğaz vurumu sunduğu için tercih ediliyor. Etkili boğaz vurumu, buharın sigara dumanına daha çok benzeyen bir karakter sergilemesi anlamına geliyor. Yüksek nikotin içeren salt likit sayesinde pod e-sigara cihazları kullanıcısına sigara dumanına benzeyen bir buhar sunabiliyor.

MTL’nin avantajlarının arasında sunduğu içim deneyimi geliyor. Sigara içimi, buharın genizde sigara dumanına benzer bir etki bırakmasını sağlıyor. Ayrıca buhar – sigara dumanına karakter olarak çok benzediği için e-likit tüketimi bir elektronik nargile cihazında olduğu kadar da olmuyor. Daha az buhar ve daha az e-likit (salt likit) tüketimi MTL e-sigara kullanımının en önemli avantajları arasında yer alıyor. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit maksimum 40 Watt’a çıkabilen bir pod e-sigara modeli, MTL – sigara içimi için tercih edebileceğiniz başarılı elektronik sigara modellerinin başında yer alıyor.

Geek Vape Aegis 40W Boost Ne Gibi Kullanım Avantajlara Sahip?

Öncelikle diğer MTL – pod mod elektronik sigara modellerinden farklı olarak GeekVape Aegis Boost , su – toz geçirmezlik özelliğine sahip. Aynı zamanda paslanmaya karşı dayanıklı gövdesi sayesinde GeekVape Aegis Boost , uzun süreli bir kullanım sunabiliyor. 0.6 ohm’luk GeekVape KA1 coil (bobin) ile kullanılan GeekVape Aegis Boost , 3.7 ml’lik salt likit haznesi sayesinde orta seviyede buhar meydana getiriyor ve böylece kullanıcının nikotin ihtiyacını karşılıyor. 1500 mAh’lık sabit pil cihazın aynı zamanda 18650 pil kullanmak istemeyen kullanıcılar için de son derece ideal olmasını sağlıyor. Üstelik kutu içeriğinden çıkan mikro USB kablo sayesinde cihazı dilediğiniz yerde şarj edebilmeniz hatta bunun için bilgisayarınızı dahi kullanabilmeniz mümkün.

Elbette GeekVape Aegis Boost ‘ın kullanıcı dostu özellikleri bununla da bitmiyor. Cihazda bulunan SA1 işlemci sayesinde kısa devre korumasın, aşırı şarj koruması ve diğer tüm özellikler GeekVape Aegis Boost ‘da bulunuyor. Eğer siz de suya – toza – paslanmaya dayanıklı bir pod e-sigara arıyorsanız ve sahip olduğu özellikleriyle benzerlerinin önüne geçecek bir cihaz istiyorsanız GeekVape Aegis Boost ‘ı tercih edebilirsiniz.

Orijinal Bir Geek Vape Aegis Boost 40W ‘a Nasıl Ve Nereden Ulaşabilirim?

Ülkemizde e-sigara sahteciliği sık sık karşı karşıya kaldığımız bir sorun. Bunda elbette e-sigara ve yan ürünlerinin satış ve ticaretinin yasal olarak sınırlandırılmış olması önemli bir detay. Bu sınırlama en çok kötü niyetli e-sigara satıcılarının ve sitelerinin işine geliyor. Çünkü böylece, sahte ürünleri denetim engeline takılmadan kolaylıkla tüketiciye satabiliyorlar. Daha da garip olan şey; sahteciliğin e-likit içerikleri olduğu kadar e-sigara cihazları için de geçerli olması. Yani güvenilir olmayan bir elektronik sigara sitesinden ürün alırsanız, klon bir Eleaf iStick Pico 75W veya sahte bir Dinner Lady Salt Likit almanız son derece olası. GeekVape Aegis Boost Pod Mod Kit için de durum aynı. Eğer orijinal, kutu içeriği tam bir GeekVape Aegis Boost Pod Kit almak isterseniz sitemizden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here