Smok Nord Pod İncelemesi Ve Özellikleri

Smok Nord Pod İncelemesi Ve Özellikleri. SMOK Nord Pod Nasıl Kullanılır? SMok Nord Pod Fiyatı Ve Diğer Ayrıntılar Burada.

0
6547

Küçük, Hesaplı, Başarılı Pod Mod Smok Nord Nasıl Bir E-Sigara?

E-sigara dünyasındaki devrimden haberdar mısınız? İşini bilen e-sigara kullanıcıları ise artık pod mod / pod e-sigara olarak bilinen e-sigaraları tercih ediyor. Sadece mod e-sigara dünyasında değil, pod e-sigara denilince de akla gelen ilk isimlerden bir tanesi elbette SMOK. SMOK Nord Pod ise, pek çok kullanıcının kullandığı keyifli bir pod e-sigara olmayı çoktan başardı. Küçük, hesaplı, başarılı pod mod SMOK Nord nasıl bir e-sigara? Eğer siz de merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız bu içeriği çok seveceksiniz. Elbette SMOK Nord Pod’a ulaşmak için sitemizden de sipariş verebileceğinizi unutmayın. Aynı şekilde SMOK Nord Pod için gerekli olan tüm pod kartuş ve salt likit içerikleri için de sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sadece 80 Gram Ağırlığında Başarılı Bir Pod E-Sigara: SMOK Nord Pod

 SMOK Nord Pod Kit, tam bir pod mod elektronik sigara kiti. Sadece 80 gram ağırlığında olan SMOK Nord Pod Kit, 94 mm boyunda 30 mm eninde ve 18 mm genişliğinde boyutlara sahip olan SMOK Nord Pod, maksimum 15 watt ile buhar meydana getirebiliyor. Cihaz 10 – 15 watt arasında güç meydana getiriyor. Smok Nord Pod bu gücünü içinde sakladığı 1100 mAh’lık sabit pile borçlu. Bu pil sayesinde gün içinde kolayca kullanılabilen Smok Nord Pod, 3.3 – 4.2V akım çıkışı sağlıyor.

Smok Nord Pod, 3 ml’lik bir salt likit haznesine sahip. Smok Nord Pod’daki bu küçük likit haznesi sizleri şaşırtmasın. Çünkü söz konusu salt likit içerikleri olduğunda bu haznenin oldukça yeterli olduğunu kendiniz de görebiliyorsunuz. Dilerseniz, bu konu için daha anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalışalım.

Pod Mod E-Sigara Modelleri Neden Küçük Salt Likit Haznesi Kullanıyorlar?

Pod mod e-sigara, pod e-sigara veya pod elektronik sigara modelleri pek çok farklı isimle anılıyorlar. Pod sistem e-sigara, pod mod elektronik sigara gibi tabirler de bu tip sigaralar için kullanılan tanımlar arasında. Pod mod, genellikle pod e-sigara dna’sını taşıyan aynı zamanda çeşitli fonksiyonel özelliklerle donatılmış olan e-sigara modelleri için kullanılıyor.

Pod mod e-sigara modelleri, pod e-sigara modelleri genellikle çok küçük salt likit haznelerine sahipler. Çünkü bu cihazlarla kullanılan likitlerde nic salt eklentisi kullanılıyor. Nic salt, salt likit içeriklerinin son derece yüksek bir nikotin değerine sahip olmasını sağlıyor. Bu durum, SMOK Nord Pod veya benzeri bir başka pod e-sigara modelinin son derece küçük salt likit haznelerine sahip olmasını sağlarken aynı zamanda düşük watt dereceleri ile çalışmasını sağlıyor. Bugün SMOK Nord Pod’un 10 – 15 watt arasında çalıştığını görüyorsunuz. Çoğu pod mod maksimum 40W – 50W arasında çalışabiliyor. Ancak pod sistem e-sigara modellerinin çok daha yüksek watt değerlerine de ihtiyacı yok. Salt likit ile düşük watt, pod mod e-sigara modellerinin kullanıcının nikotin ihtiyacını kolayca karşılanmasını sağlıyor. Şimdi SMOK Nord Pod’un özelliklerine kaldığımız yerden devam edelim.

SMOK Nord Pod Özellikleri

 SMOK Nord Pod’un 1100 mAh’lık pili, yine gövdede bulunan bir mikro USB girişi sayesinde kolaylıkla şarj olabiliyor. Dilerseniz 0.6 ohm direnç, 1.0 ohm direnç veya 1.4 ohm direnç ile çalıştırabildiğiniz SMOK Nord Pod, ayarlanabilir hava kanalları sayesinde buhar kapasitesini arttırıyor. Gövde üzerinde bulunan büyük ateşleme tuşu sayesinde buhar meydana getiren SMOK Nord Pod, aynı zamanda pek çok farklı özelliğe sahip.

SMOK Nord Pod’un fonksiyonel – başarılı özelliklerinin başında, kısa devre koruması geliyor. Bu bir pod e-sigara modeli için önemli. Çünkü kısa devre durumu bir pod mod e-sigara cihazında kolaylıkla meydana gelebilir. Düşük voltaj koruması, 8 saniye ateşleme koruması, düşük voltaj uyarısı, Smok Nord Pod’un önemli bir diğer özelliği. Bu sayede cihaz 8 saniye üzerinde ateşlendiğinde kendisini otomatik olarak kapatıyor.

Son olarak SMOK Nord Pod, son derece küçük bir pod e-sigara kiti ve coil yapıları ile birlikte sizlere ulaşıyor. Kutu içeriğinden 0.6 ohm dirençli bir coil ve 1.4 ohm’luk coil (bobin) yapıları, salt likit – sigara içimi için son derece ideal. Ancak cihazı 1.0 ohm dirençli coil ile kullanacaksanız coil (bobin) yapılarını sonradan satın almanız gerekiyor.

SMOK Nord Pod Kit İncelemesi – Detaylı Özellikler Neler?

Smok Nord Pod, coil yapısı değiştirilebilen – salt likit dolumu yapılabilen bir pod e-sigara modeli. Bu açıdan da son derece kullanışlı ve güzel bir cihaz ve diğer pod e-sigara modellerinden bariz bir farkla ayrılıyor. SMOK’ un diğer bir pod mod e-sigara modeli olan SMOK Novo Pod, pek çok özelliği değerlendirildiğinde bu kadar pratik ve kullanışlı bir pod mod e-sigara modeli değil. Ancak SMOK Nord Pod, en yakın rakibi olan SMOK Novo ile karşılaştırılamayacak kadar başarılı bir pod mod e-sigara modeli.

SMOK Nord Pod’un kutusu içinden çıkanlar ise şöyle; 1 adet SMOK NORD Pod Gövde, 1 adet 0.6 ohm dirençli Nord Mesh Coil, 1 adet 1.4 ohm dirençli Nord Regular Coil, 1 adet mikro USB şarj kablosu ve 1 adet İngilizce kullanma kılavuzu çıkıyor. SMOK Nord Pod’un, coil’ini değiştirmeniz için, poa kartuşu gövdeden ayırmanız gerekiyor. Pod kartuş, SMOK Nord’da mıknatıslı bir şekilde yapışıyor. Coil (bobin) değişimi yapmanız için pod (kartuş) yapısını cihazın gövdesinden çıkarmanız gerekiyor. Daha sonra alt kısmından coil (bobin) değişimi yapabiliyorsunuz.

Smok Nord Pod’un mikro usb girişi cihazın alt tabanında bulunuyor. Burayı kullanarak cihazınızı dilerseniz bilgisayar veya adaptör üzerinden kolaylıkla şarj edebilirsiniz. SMOK Nord Pod’un bir diğer özelliği de batarya seviyesini gövde üzerinde bulunan ateşleme tuşu üzerindeki LED ışıkları. Led lamba, cihazın bataryasında kalan enerji miktarı hakkında sizleri bilgilendiriyor. Cihaz tam dolu bir şarja sahip olduğundan bu lamba yeşil renk ışık veriyor ve yeşil renk ışık, cihazın bataryasındaki enerji miktarı %80’in altına düşene kadar yanmaya devam ediyor. Batarya seviyesi %80 – %50 arasında olduğunda led lamba sarı ışık ve %50 altına düştüğünde ise sarı – turuncu renk ışık veriyor. Diğer pek çok pod mod elektronik sigara modelinde olduğu gibi SMOK Nord Pod’un gövdesi üzerinde bir ekran bulunmuyor. Enerji seviyesini sadece gövde üzerindeki led lamba üzerinden görebiliyorsunuz.

SMOK Nord Pod Fiyatı

 SMOK Nord Pod’a 220 – 250 TL bandında değişiyor. Cihazın pod kartuşundaki coil (bobin) yapısı değişebildiği için ekstra bir pod (kartuş) almanıza gerek yok. Ancak, kırılma veya kaybolma durumuna karşın yine de SMOK Nord Pod için yedek kartuş – coil almak isteyebilirsiniz. Eğer salt likit içerikleriyle beraber bir pod mod e-sigara almak istiyorsanız ve SMOK Nord Pod’da karar kıldıysanız, o zaman bir salt likit içeriği ile cihazı tercih etmeniz mümkün.

SMOK Nord Pod’u Kimler Kullanmalı?

Tütün sigarasını yeni bıraktıysanız, mod elektronik sigara modelleri sizlere fazlaca karmaşık geliyorsa ve kapalı alanlarda – direksiyon başında kullanabileceğiniz bir pod mod e-sigara arıyorsanız, Smok Nord Pod sizler için son derece ideal. Kolay bir kullanıma sahip olduğu için cihaz aynı zamanda ikinci bir pod isteyenler ve daha önce mod elektronik sigara kullanmış ve kaliteli – kullanışlı bir pod e-sigara arıyorum diyorsanız da SMOK Nord Pod’u tercih edebilirsiniz. Kadınlar, karmaşık e-sigara kullanamayanlar, mod e-sigara kullanmak istemeyenler, SMOK Nord Pod’u tercih edebilirler.

SMOK Nord Pod İle Hangi Tür Likitler Kullanılmalı Ve Neden?

Bildiğiniz gibi, pod elektronik sigara modellerinin hemen hepsi salt likit olarak da bilinen e-likit içerikleri ile çalışırlar. Çünkü pod e-sigara modelleri düşük watt derecesi ile çalışırlar ve yoğun buhar vermezler. Bu durumda SMOK Nord Pod cihazları salt likit olarak da bilinen e-likit içerikleri ile kullanılırlar. Çünkü bu likitler yüksek nikotin değerlerine sahiptirler ve düşük watt derecesi ile az buhar verseler de salt likit bu iş için idealdir. Bu nedenle SMOK Nord Pod Kit ile bir salt likit kullanmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

SMOK Nord Pod Nasıl Kullanılır?

Smok Nord Pod, diğer pod e-sigara modelellerinde olduğu gibi sızıntı yapmamak konusunda haklı bir üne sahip. Zaten cihazın salt likit haznesi sadece 3 ml’lik bir kapasiteye sahip. Tüm bunlara ek olarak Smok Nord Pod, kutusundan diğer e-sigara cihazlarında olduğu gibi bataryası boş olarak sizlere ulaşıyor. Cihazı şarj ettikten sonra ve tam doluma ulaştığı zaman cihazı kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Öncelikle cihazı şarj etmeli, coil (bobin) değişimi yapmanız ve salt likit dolumu ile SMOK NORD Pod Kit’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Smok Nord Pod’un salt likit dolumu ise pod kartuşunun yanındaki kısımdan yapılıyor. Bu kısım silikon bir tıpa ile kapatılıyor. Çoğu salt likit içeriği ince uçlu plastik bir şişede saklandığı için salt likit dolumunu pod kartuş için yapmanız çok da zor olmuyor. Cihazın likit dolumu yaptıktan ve şarj dolumunu gerçekleştirdikten sonra cihazı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi sitemizden sipariş vererek Smok Nord Pod’a ulaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here