Clic Vapor Pod E-Sigara İncelemesi

1
8244
Clic Vapor

Zarif, Şık Ve Elegant Bir Pod E-Sigara Arayanlar İçin İdeal Clic Vapor Pod E-Sigara Sizlerle

Pod e-sigara rüzgarı tüm dünyada esmeye devam ediyor. Hantal mod elektronik sigara cihazlarının yerini artık daha küçük ve zarif pod mod e-sigara modelleri alıyor. Clic Vapor pod e-sigara, bunlardan bir tanesi. Yapı ve özellik olarak SMOK Infinix ve Juul’a oldukça benzeyen Clic Vapor pod e-sigara cihazı; kibar ve fonksiyonel bir pod e-sigara cihazı olarak karşımıza çıkıyor. Zarif, şık ve elegant bir pod e-sigara arayanlar için ideal Clic Vapor Pod E-Sigara sizlerle.

Juul Katili: Clic Vapor Pod E-Sigara

Vapor pod e-sigara çok açıdan son zamanlarda ABD’ de yasaklanmış olan Juul ‘a oldukça benziyor. Belki de bu yüzden cihaz özellikle yurt dışındaki sitelerde “Juul Killer” olarak biliniyor. Clic Vapor Pod E-Sigara, Juul’un katili olabilir mi? Bunu zaman gösterecek. Ancak pek çok açıdan Clic Vapor Pod sistem e-sigara cihazının gerçekten de Juul’a üstün olduğu da bir gerçek. Ancak Clic pek çok özelliği bakımından Clic Vapor’a çok benziyor. Bu özellikler arasında pod kartuşun yeniden doldurulamaması ilk sırada yer alıyor. Eğer Juul’a güzel bir alternatif arıyorsanız özellikle yurt dışında “juul killer” olarak bilinen Clic Vapor’u tercih edebilirsiniz.

Clic Vapor Pod E-Sigara Nasıl Bir Cihaz?

Clic Vapor Pod E-Sigara, yazımızın başında da belirttiğimiz üzere gövde yapısı ve diğer özellikleri bakımından SMOK Infinix ve Juul’a oldukça benziyor. Boyu neredeyse ortalama bir dolma kalem kadar olan Clic Vapor Pod E-Sigara, küçük gövdesinin içinde 350 mAh’lık bir bataryaya sahip. Buna ek olarak diğer pod elektronik sigara modellerinde olduğu gibi, gövde genişliği sadece bir USB bellek kadar. Clic Vapor Pod e-sigara, 1.5 ml’lik salt likit haznesine sajip pod kartuşları kullanıyor. Genellikle diğer pod elektronik sigara modellerinde olduğu gibi yüksek nikotin değerine sahip bir salt likit kullandığınız için bu salt likit haznesi yeterli oluyor.

Clic Vapor pod -sigara alüminyumdan üretilmiş bir gövdeye sahip. Gövdesi üzerinden kolaylıkla ısı kontrolü yapabildiğiniz Clic Vapor, gövdesinin altında bir adet mikro USB şarj girişine sahip. Bu şarj girişi, ofis ortamındaki bir bilgisayar üzerinden veya sadece mikro usb şarj kablosu kullanarak cihazı kolaylıkla şarj edebilmenize olanak sağlıyor.

Son derece hafif bir pod e-sigara modeli olan Clic Vapor, güçlü – uzun süre dayanabilen – modern tasarımlı ve kolayca taşınabilen bir pod e-sigara cihazı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak tüm bu özelliklerinin yanında elbette Clic Vapor’un bazı eksiklikleri de yok değil. Bunların başında, Clic Vapor Pod E-Sigara cihazının tam bir pod e-sigara olması geliyor. Yani bu cihazda salt likit dolumu yapmanız pek mümkün olmuyor. Eğer Clic Vapor kullanıyorsanız ve pod kartuşunuzdaki salt likit bittiyse yeniden doldurmanız mümkün olmuyor. Bunun yerine yeni bir pod kartuş kullanmanız gerekli. Genellikle 4’lü pod kartuşlar haline satılan Clic Vapor Pod Kartuş modelleri pek çok farklı aromaya sahipler. One Hit Wonders, Unicorn Milk ve benzeri aromaların izlerini taşıyan pod kartuşlar sizlere tütünden Küba Purosuna, karışık meyveden naneye – menthole kadar pek çok aroma seçeneği sunuyor.

Clic Vapor Pod E-Sigara Özellikleri

Clic Vapor pod elektronik sigara, bir dolma kalem kadar boya sahip. Alüminyum gövde, Clic Vapor Pod e-sigara cihazının aynı zamanda oldukça hafif ve taşıması kolay bir cihaz haline gelmesini sağlıyor. Pek çok farklı renk seçeneği bulunan Clic Vapor’un pod kartuş çeşitleri de bir o kadar fazla. Havana, Berry Bomb, Mango Bomb, Unicorn Strawberry Cream gibi sırasıyla tütün, karışık orman meyveleri, mango ve çilekli süt aroması taşıyan kartuş – pod yapılarını kullanarak hafif ve kullanışlı bir pod e-sigara deneyimini Clic Vapor pod elektronik sigara keyfini doyasıya yaşamanız mümkün.

Clic Vapor pod elektronik sigara, 350 mAh’lık bir bataryaya sahip ve gövde üzerindeki mikro USB şarj girişi sayesinde kolaylıkla şarj olabiliyor. Tahmin edeceğiniz üzere Clic Vapor Pod E-Sigara, sigara içimi – MTL için özel olarak tasarlanmış olan bir e-sigara modeli. Cihaz, gövde üzerindeki led lambası sayesinde sizlere enerji seviyesi – batarya miktarı hakkında bilgi veriyor. Bununla beraber ısı kontrolünü yine cihaz üzerinden yapmanız mümkün. Pod kartuşu yeniden doldurulamayan Clic Vapor pod e-sigara cihazı 1,5 ml’lik kartuşlara sahip ve günlük kullanım için oldukça ideal. Kendi resmi sitesinde Clic Vapor pod e-sigara, pod kartuş ve batarya gövdesi olmak üzere iki farklı şekilde satılıyor. Clic Vapor pod e-sigara gövdesi, Clic Vapor Battery System olarak isimlendiriliyor ve sitede yer alıyor. Farklı renk seçenekleri içinden dilediğiniz Clic Vapor Pod E-Sigara cihazına ulaşmanız mümkün.

Clic Vapor Pod Kartuşları Ne Kadar Dayanıyor?

Bunun için yine Clic Vapor’un kendi resmi sitesine göz atabilirsiniz. Yetkililer, her pod kartuş yapısının yaklaşık olarak 2 paket sigaraya denk bir nikotin sağladığını belirtiyorlar. Yani eğer günde 1 paket sigara içen biriyseniz, bir Clic Vapor pod kartuş ile iki gün geçirmeniz mümkün. Elbette bu değer tamamen sizin günlük sigara tüketiminiz – kullanımınız ile ilgili.

Clic Vapor pod elektronik sigara cihazının sizlere sunduğu bir başka avantaj da, bu pod e-sigara cihazının sızıntı konusunda son derece güvenilir olması. Yani pod kartuşu cihaza takdığınız andan itibaren salt likitin sızmasından endişe etmenize kesinlikle gerek yok.

Clic Vapor’u kullanıcılar arasında kullanışlı ve fonksiyonel kılan unsurların başında kullanım süresi geliyor. Günümüzde çok daha yüksek sabit pil seviyesine sahip pod e-sigara cihazları bulunuyor. Ancak SMOK Infinix ve Juul gibi pod kartuşlu e-sigara cihazlarının da benzer batarya kapasitesini belirtmekte fayda var. Ancak her durumda cihazın size gün içinde sorun çıkarmadan nikotin sağlayacağını söylemek mümkün. Çünkü Clic Vapor çok kolay biçimde şarj edilebiliyor. Basit bir micro USB kablosu üzerinden şarj olabilen cihaz, evde veya ofiste kolaylıkla kullanılabilir.

Kimler Clic Vapor Kullanmalı?

Bu küçük pod e-sigara cihazı daha çok kadınlara yönelik bir pod cihaz gibi. Hafif ve taşıması kolay alüminyum gövde, Clic Vapor’u oldukça kullanışlı kılıyor. Pod kartuş değişim konusunu hesaba katmazsak, sigarayı yeni bırakmış olan kullanıcılar da Clic Vapor’u kolaylıkla kullanabilirler. Mod elektronik sigara modellerinin aksine Clic Vapor, pek çok açıdan son derece kolay bir kullanıma sahip. Bu yüzden karmaşık mod elektronik sigara modelleriyle ilgilenmek istemeyenler Clic Vapor kullanabilirler. Bu tipteki tüketicilerin başında ise kadınlar ve yaş ortalaması yüksek olan kullanıcılar geliyor. Yine tütün sigarası kullanmayı yeni bırakmış kullanıcılar ve basit e-sigara cihazları arayan kullanıcılar da Clic Vapor’ u kullanabilirler.

Clic Vapor Pod Kartuşları Çeşitleri, Clic Vapor Pod E-Sigara Fiyatı Ve Diğer Detaylar.

Clic Vapor’un pek çok açıdan tam bir pod e-sigara cihazı olduğundan söz etmiştik. Pod kartuşları yeniden dolduramıyor olmak, coil yapısının değiştirilemiyor oluşu belki de Clic Vapor’un önemli negatif tarafları arasında yer alıyor. Ancak yine de firma size cihazla kullanabileceğiniz pek çok farklı pod kartuş sunuyor. İlk olarak cihazın batarya gövdesinin ve pod kartuşlarının fiyatından söz edelim.

Clic Vapor 230 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Pod kartuşlar ise 4’lü paketler halinde satılıyor ve 100 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Pod kartuşların çeşitleri ise şöyle; Vgod Cubano (tütün), Original Red(tütün karışımı), Minthy Menthol (Nane), Peach Sunrise (Şeftali), Havana (Puro Tütünü), Pink Passion (Meyve Karışımı), Lush Ice (Nane), Honeydew Melon (Kavun)’a ek olarak VGOD ve BVLK Serisi pod kartuşları geliyor. Orijinal bir Clic Vapor’a ulaşmak isterseniz sitemizi tercih edebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here