Joyetech Elektronik Sigara Modellerini Karşılaştırıyoruz!

0
3947
joyetech elektronik sigara karsilastirma
joyetech elektronik sigara karsilastirma

Tüm elektronik sigara kullanıcılarının da bildiği gibi Joyetech Elektronik Sigara dünyasının aslan payını kapan markalardan birisidir. Hal böyle olunca durmadan ar-ge çalışması yapıyor ve her çıkardığı yeni üründe tasarım değişikliklerine yer veriyor. Tabi bunun yanında yapılan en önemli değişiklikler ürünün kullanım kolaylığı, stabilitesi, performansı ve görselliği üzerinde oluyor. Sadece tek bir markada bile bu kadar çeşitli ürün yelpazesi olunca haliyle amatör kullanıcıların kafası karışmaya başlıyor, şekilden ziyade performansa kafayı takmaya başlıyorlar, gelin hep birlikte en popüler Joyetech E Sigaraları hem şekilleri ile hemde performansları ile güzelce bir karşılaştırmaya tabi tutalım.

 

Joyetech eVic vTwo Elektronik Sigara

eVic vTwo, eVic VT Mini serisinin en geliştirilmiş versiyonudur. Ufak ve kullanışlı yapısı, 75W çıkış gücü, değişken sıcaklık kontrol sistemi ile ürün kendisini diğer birçok cihazdan soyutluyor. Geniş renk seçenekleri ile size uygun olan istediğiniz rengi seçebilirsiniz. eVic vTwo 18650 tipindeki Li-On değiştirilebilir ve şarj edilebilir pil ile güç sağlamaktadır. Güncellenebilir firmware, yeni entegre manyetik (mıknatıslı) pil kapağı ile Joyetech tarafından üretimi tamamlanan en yeni cihazlardan birisidir.

eVic vTwo, yeni bardak şeklindeki tasarımı sayesinde üst kısımdan açılabilir, likit ve atomizer başlığı (coil) rahatlıkla değiştirilebilir. Bu tasarımı ile artık likit sızdırmaya son veriyor. Hava akımı kontrol bölgesi de sızıntıyı engelleyecek pozisyonda tasarlanmıştır. Güçlü ve kullanışlı yapısı ile size uzun bir süre keyif sağlayacak cihazdır.

MOD kullanımına yeni başlayanlar için Başlangıç Modu tasarlandı. eVic vTwo kullanmaya yeni başlayanlar, BF başlıklarla kolaylıkla yeni bir başlangıç yapabilirler. BF SS – 316 ve BF Clapton serisi başlıklar bu mod altında uygulanabilir. Maksimum çıkış aralığını ayarlama kolaylığı ile sınırınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Yine tercihinize göre çıkış aralığı dışında voltaj yapabilirsiniz.

joyetech egrip 2
joyetech egrip 2

Joyetech eGrip 2 Elektronik Sigara

Joyetech eGrip’in en yeni modeli olan eGrip 2 ile akıtma ve sızdırma v.b teknik arızalar artık tamamen tarihe karışıyor, Çift Devre Koruması bulunan eGrip 2’yi artık şarja bıraktığınız da aklınız prizde kalmayacak, şarj olduktan sonra gelen akımı otomatik olarak kesen devresi sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Güncellenebilir firmware ve yeni kullanım modları ile Joyetech tarafından üretimi tamamlanan en yeni cihazlardan birisidir.

MOD kullanımına yeni başlayanlar için Başlangıç Modu tasarlandı. eGrip II kullanmaya yeni başlayanlar, BF başlıklarla kolaylıkla yeni bir başlangıç yapabilirler. BF SS – 316 ve BF Clapton serisi başlıklar bu mod altında uygulanabilir. Maksimum çıkış aralığını ayarlama kolaylığı ile sınırınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Yine tercihinize göre çıkış aralığı dışında voltaj yapabilirsiniz.

2100 mAh olarak tek batarya kapasitesinde sunulan eGrip II Gümüş, Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Altın olmak üzere toplamda 5 farklı renk seçeği ile öne çıkıyor. Kısacası hem küçük boyutlu hemde işlevi yüksek olan bir mod cihaz istiyorsanız eGrip II Elektronik Sigara tam size göre bir cihaz!

joyetech ego aio d22 xl
joyetech ego aio d22 xl

Joyetech eGo AIO D22 XL Elektronik Sigara

eGo AIO serisinin en büyük ve en güçlü modeli olan D22 XL 2300 mAh yerleşik batarya kapasitesinin yanı sıra 3.5 ml likit doldurulabilen geniş tankıyla göz önüne çıkıyor. 22 mm çapında olan D22 XL 131 mm uzunluğuyla adeta mermi gibi bir cihaz. Gümüş, Siyah, Kırmızı, Turuncu, Mavi ve Beyaz renkleriyle üretiliyor ve hızlı şarj ve spiral yapıdaki drip tip ile beraber geliyor. Micro USB Şarj Kablosu ile şarj edilebilmesinin yanı sıra BF SS316 Atomizer Başlıklarıyla yedek parça sıkıntısı yaşatmadan rahat bir kullanım sağlıyor.

joyetech cuboid mini
joyetech cuboid mini

Joyetech Cuboid Mini Elektronik Sigara

Şekli itibari ile hiç bir elektronik sigara modeline benzemeyen yapısıyla Cuboid Mini kendini herkesten soyutlamak isteyen kullanıcılara uygun bir model diyebiliriz, fakat bu dikdörtgen yapının getirdiği bazı problemlerde olabiliyor, ürünün likit tankı sızdırmaya müsait bir yapıda olduğundan bazı kullanıcılardan sızdırmaya yönelik şikayetler alabiliyoruz, TCR, Titanyum, Nikel ve SS316 için Sıcaklık Kontrolü özelliği ile gelen Cuboid Mini, BYPASS modu ve Güncellenebilir Yazılımıyla 80 Watt çıkış gücü sağlıyor. 2400 mAh yerleşik batarya gücü sizi gün boyu götüremeyebilir. 5 ml likit kapasitesi günlük kullanım için gayet yeterli bir yapıda. Yeni Nesil 02.5 oHm Notch Coil ( Wismec Theorem ile ilk defa karşımıza çıkan bir coil) ile yüksek buhar performansı sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here