Kangertech Elektronik Sigara Modellerini Karşılaştırıyoruz!

0
4013
kangertech-dripbox-vs-topbox
kangertech-dripbox-vs-topbox

Kangertech Elektronik Sigara Modelleri Karşılaştırıyoruz!
Çin’in Elektronik Sigara devi firmalarından biri olan Kangertech’in ürettiği ve tasarladığı tüm E Sigara modellerinde her zaman gördüğümüz tek birşey var, oda malzeme kalitesi ve dayanıklılığı… Fırçalanmış metal yapılarıyla MOD modeller tabiri caizse Elektronik Nargile olarak anılıyor. RDA, RBA, RTA kategorilerinde bir çok üretilen ve üretimine devam edilen modeli bulunan markanın ürün yelpazesinin genişliği sebebi ile çoğu acemi E Sigara kullanıcısı kullanacağı modeli seçmekte zorluk yaşıyor, çünkü farklı kategorilerdeki birçok ürünün birbirine olan benzerliği ve kullanım amaçları ortak oluyor. Burada fiyatları etkileyen bazı etkenler ürünün çıkış tarihi ve iç ve dış aksamlarındaki özelliklerin diğer modellerin üzerine çıkışı oluyor. Tabiki fiyatı etkileyen bazı dış etkenlerde cihazın popülerliği ve bulunabilirliği ile alakalı oluyor çünkü bazı cihazlar piyasaya hiç dağıtılmıyor veya talep olmadığından dolayı ülkemize gelmeyebiliyor, hal böyle olunca talep ne yöndeyse sizde oraya yönelmeye başlıyorsunuz. Lafı fazla uzatmadan bir kaç Kangertech Elektronik Sigara modelini inceleyelim ve karşılaştırmasını hep birlikte yapalım;

Kangertech DRIPBOX 160W Elektronik Sigara

Kangertech’in 2016 yılında ardı ardına yenilikçi cihazlarla devrim niteliğinde stabilize yapısını geliştirdiğini ve elektronik sigara pazarında kendine büyük yer edindiğini satış rakamlarından görüyoruz. Çin temelli şirket şimdide son cihazlarından biri olan Dripbox 160 ile karşımıza çıkıyor, ürünün birkaç özelliğine göz atacak olursak hazır kullanılabilir Atomizer Başlıklarının yanı sıra tel ve pamukla Atomizer Base sarabiliyorsunuz, bunun dışında çeşitli içim modları da sunuyor, boyutlarına oranla şaşırtıcı derecede devasa buhar üretme imkanını da sağlıyor, çoklu kullanım modları ve uyumlu Atomizer Başlıkları yedek parça sıkıntısı çekmeden değişik içim keyifleri yaşamanızı sağlıyor. 22 mm çapında olan Dripbox 160 7 ml E Likit kapasitesine sahip, tamamen istediğiniz ayarda sarabileceğiniz Atomizer başlığı ile 1-160W aralığında devasa boyutlarda buhar performansı sağlıyor. 2 Adet 18650 pil yuvasına Çift Panasonic 3400 mAh Pil taktığınızda 6800 mAh Batarya gücü elde ediyorsunuz, gün boyu kullanımda size şarj problemini kesinlikle unutturacaktır. Beyaz, Gümüş ve Siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunulan Kangertech DRIPBOX kişiselleştirebilme konusunda da göz dolduran bir cihaz. Kısacası RDA, RBA, RTA olmak üzere tüm kullanım çeşitlerine uygun olan bu modelde yok yok diyebiliriz, fiyatı bazı cihazlara göre daha tuzlu olmasına rağmen kesinlikle verilen parayı kuruşu kuruşuna hakeden ve kendisini defalarca amorti edebilecek yapıdadır.

Kangertech SUBOX Nano 50W Elektronik Sigara

Kangertech’in SUBOX ailesinin en küçük ve minimal modeli olan SUBOX Nano ile yahu bu çok büyük cebede sığmaz ki v.b bahaneler artık tamamen tarihe karışıyor, Çift Devre Koruması bulunan SUBOX Nano’yu artık şarja bıraktığınız da aklınız prizde kalmayacak, şarj olduktan sonra gelen akımı otomatik olarak kesen devresi sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Güncellenebilir firmware ve yeni kullanım modları ile Kangertech tarafından üretimi tamamlanan en yeni cihazlardan birisidir.

MOD kullanımına yeni başlayanlar için Başlangıç Modu tasarlandı. SUBOX Nano kullanmaya yeni başlayanlar, OCC başlıklarla kolaylıkla yeni bir başlangıç yapabilirler. 0.5 ve 1.5 olarak değişen oHm değerlerine sahip OCC serisi başlıklar bu mod altında uygulanabilir. Maksimum çıkış aralığını ayarlama kolaylığı ile sınırınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Yine tercihinize göre çıkış aralığı dışında voltaj yapabilirsiniz, tüm bunların yanında sıcaklık ayarı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Kısacası hem ucuz, hem minimal yapıya sahip, hemde ekonomik olan bu cihaz hem MOD kullanıp hemde fazla masraf etmek istemeyen kullanıcılar için gayet uygun.

1 adet 18650 pil yuvasıyla tek batarya kapasitesinde sunulan SUBOX Nano Pembe, Siyah, Mor olmak üzere toplamda 3 farklı renk seçeği ile öne çıkıyor.

Kangertech CUPTİ 2 80W Elektronik Sigara

CUPTİ serisinin en büyük ve en güçlü modeli olan CUPTİ 2 18650 Pil yuvalarına 2 adet Pil takılabiliyor, 2 adet Panasonic 3400 mAh 18650 Pil ile toplamda 6800 mAh’e ulaşan batarya kapasitesinin yanı sıra 5 ml likit doldurulabilen geniş tankıyla göz önüne çıkıyor. 51,5 mm çapında olan CUPTİ 84 mm uzunluğuyla adeta el bombası gibi bir cihaz. Gümüş, Siyah, Beyaz renkleriyle üretiliyor ve hızlı şarj, OLED LCD ekran, güncellenebilir firmware yazılımı, farklı atomizer başlığı ve içim MODları yani Ni200, NiChrome, Titanium desteğinin yanı sıra CLOCC ailesi Atomizer Başlıkları ile beraber geliyor. 510 Adaptoru ile cihazın üzerine farklı bir tank takarak cihazı sadece MOD olarak istediğiniz 510 vidalama sistemine sahip Atomizer Tankı ile beraber kullanabiliyorsunuz. Micro USB Şarj Kablosu ile şarj edilebilmesinin yanı sıra yeni Nesil CLOCC Atomizer Başlıklarıyla yedek parça sıkıntısı yaşatmadan rahat bir kullanım sağlıyor.

Kangertech JUPPİ 75W Elektronik Sigara

Şekli itibari ile hiç bir elektronik sigara modeline benzemeyen yapısıyla JUPPİ 75W kendini herkesten soyutlamak isteyen kullanıcılara uygun bir model diyebiliriz, Nikel, Titanyum, SS316L, Ni-Chrome v.b sarım seçeneklerine sahip olan JUPPİ 75W OLED Ekranı ve Magnetize Batarya Kapağıyla Micro USB Portuyla hızlı şarj özelliğine sahiptir. Sıcaklık Kontrolü özelliği ile gelen , BYPASS modu ve Güncellenebilir Yazılımıyla 75 Watt çıkış gücü sağlıyor. 18650 Batarya Portuna yerleştirebileceğiniz 3400 mAh Panasonic Pil ile batarya gücü sizi gün boyu rahat bir şekilde kurtarıyor. 3 ml likit kapasitesi günlük kullanım için gayet yeterli bir yapıda. Simetrik Airflow Slotu ve Organik Muji Japon Pamuğu ile NotchCoil dizayınını bir tık öteye taşıyan JUPPİ 75W, 22 mm çapıyla, metal ve camdan oluşan kaliteli malzemesiyle, cone diye tabir edilen Drip Tip yapısıyla gerçekten fark yaratan bir cihaz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here