Orijinal One Hit Wonder ve Sahte One Hit Wonder

3
16859
orijinal one hit wonder

Daha önce One Hit Wonder Premium Elektronik Sigara likitleri hakkında bir çok bilgi veren ayrıntıya göz atmıştık. Bu yazımızda da yine çoğu elektronik sigara kullanıcısının bir haber olduğu durumlara göz atacağız ve bunlar hakkında bildiklerimizi sizlere aktaracağız.

Konuya hakim olmayan kişiler için kısaca bir açıklama yapalım; One Hit Wonder marka likitler şu anda dünyada en çok talep gören likit markalarının başında geliyor, bunun en büyük sebeplerine gelecek olursak markanın ürettiği aromalar tamamen kendi imalatı ve şu ana kadar birebir başarıda bir kopyası üretilemedi. Ayrıca 180 ml boyutunda olduğu için çoğu premium sınıf likite göre daha ekonomik ve hesaplı. Uzun vadeli kullanımda kullanıcıyı kesinlike pişman eden bir marka değil. Tüm bu sebepler birleştiğinde şu an için Elektronik Sigara camiasında yeri doldurulamaz bir tercih.

One Hit Wonder satın al

Her zaman en doğru ve güncel bilgiyi elde edip sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz fakat Türkiye’deki elektronik sigara piyasasında herkes kendi ürününü övmeye bayılıyor. Bundan dolayı her kafadan farklı bir ses çıkıyor ve insanlar bildiği bilmediği her konuda her ürüne sahte demeye bayılıyorlar. Tabi ki herkes kullandığı likite ve cihaza bu kadar ilgi ve alakalı olmak zorunda değil fakat hiç değilse objektif bir şekilde araştırma yapabilsek bu tür sorunlarla daha az karşılaşacağız. Normal şartlarda One Hit Wonder marka likitler Amerika Birleşik Devletlerinin California eyaletindeki üretim tesislerinde imal edilmektedir. Fakat Avrupa distribütörü olarak USVaping firması dağıtım yapmaktadır. Bizimde ithal ettiğimiz One Hit Wonder likitler Fransa’da aktif olarak toptan ve perakende satış, ithalat ve ihracat yapan USVaping şirketi aracılığıyla ülkemize ulaşmaktadır. USVaping tarafından gelen One Hit Wonder likitlerinin şişeleri ve ambalajları Amerika’daki imalata göre çok daha geç güncelleniyor, bunun sebebine gelecek olursak firma aromaları üreticiden alıyor, Fransa’da diğer malzemeler ile birleştirilerek ürünler hazırlanıyor ve kutulanıp ambalajlanıyor. Elinde milyon adet ambalaj olan firma sıtoğundakini bitirmeden yenisini basmıyor ve şuan piyasada dolaşımda olan One Hit Wonder likiti güncellenen Amerika ambalajına göre daha eski ambalaj oluyor.

Gidip Amerika’dan alan yada oradan getirten insanlarda bu ürünü gördüğünde “bu ürün sahte, bakın benim getirdiğim bu şekilde” diyerek direk sahte damgasını vuruyor. Herkesi bu konuda elini vicdanına koymaya davet ediyoruz, merak eden varsa gidip Fransa’da kendi gözleriyle görebilir, USVaping One Hit Wonder markasının Avrupa Distribütörüdür ve Fransa parfüm işinde olduğu gibi Premium Elektronik Sigara Likiti kategorisinde de dünyada 1 numaradır diyebiliriz. Bu linkten USVaping sitesine ulaşabilirsiniz: http://us-vaping.com/ Bu linktende One Hit Wonder sitesinin Distributors bölümüne ulaşarak dünya üzerindeki tek distribütörünün USVaping olduğunu görebilirsiniz: http://onehitwondereliquid.com/usvaping/ .

One Hit Wonder satın al

 

En büyük problemlerden biriside maalesef genel olarak One Hit Wonder firmasının kutu tasarımı konusunda pekte istikrarlı olamamasıdır. Örnek verecek olursak bu yazıyı yayımladığımız tarihten 4 ay önce getirdiğimiz 180ML One Hit Wonder şişelerinin hiç birinin üzerinde Verification Number bölümü bulunmamaktaydı sadece distribütör firmanın bir etiketi ve o etiketin üzerinde son kullanım tarihi ile birlikte distribütör firmanın iletişim bilgileri bulunmaktaydı ve bu konuda firma ile ciddi tartışmalarımız oldu ve bir çok müşterimizden olumsuz geri dönüşler aldık. Yine bu yazıyı yayımladığımız tarihten 1 ay önce stoklarımıza giren One Hit Wonder 180ML şişelerinden sadece The Man çeşidine ait kutunun üzerinde Verification Number bölümü bulunmaktaydı diğerlerinin hiç birinde ise bulunmuyordu ve yine kendilerine bunu sorduğumuzda bize verilen cevaplar yoğun talebi karşılayabilmek için Verification Number etiketlerini es geçtikleriydi. Yani bu noktada şuraya gelmiş oluyoruz ya biz satıcılar olarak bu ürünü satmayacağız yada kullanıcılar bu konuda tepkilerini bize değil direk üreticiye bildirerek baskı yapacak yada eğer bize güvenmiyorlarsa onlardan konunun doğruluğu ile alakalı kesin net bir bilgi alacaklar. Çünkü bu konuda hassas olduğunu bildiren müşterilerimize lütfen bizden almayın o zaman demek zorunda kalıyoruz.

One Hit Wonder Mini Muffin ManŞunu da belirmekte fayda var; madem bu ürün Türkiye’ye sadece Avrupa yoluyla geliyor, o zaman Amerika ‘ dan gelenleri nasıl getiriyorlar diye kafanızda bir soru işareti oluşabilir. Bunun tek bir net açıklaması var. Bazı sosyal ağlarda ve platformlarda satış yapan kişiler 5’er 10’ar adet getiriyor ve burada ek gelir sağlamak adına satıyorlar, yüzlerce adet ürün ithal eden firmalar ile küçük oranlarda kar sağlamak adına 3-5 ürün getiren şahısları karşılaştırmak pekte doğru olmayacaktır. Alışveriş yaparken bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bahsettiğimiz buna benzer durumlar sadece One Hit Wonder makasında değil diğer likit markalarında da karşımıza çıkıyor. Örneğin şu an Liqua markasının piyasada tam 4 farklı şişe ve kutu tasarımı bulunmaktadır ve bunların hepside orjinaldir. Bir markanın kutu ve ambalajı ülkeden ülkeye farklılıklar gösterebiliyor. Bu farklılıklar kullanıcılar arasında da kafa karışıklığına neden oluyor. Bazen satıcılar ve kullanıcılar arasında problemler yaratabiliyor.

Elbette ki klon likit yok denilemez tabi ki de var fakat bu durum tam manası ile kurunun yanında yaşı da yakıyor. Klon bir likiti eğer daha önce orijanilini içtiyseniz anlamamanız mümkü değil. Diyelim ki iyi bir klona denk geldiniz ve bu tadı ayırt edemediniz, şişesi veya ambalajı üzerinde bir barkod numarası veya Qrl kod bulunmuyor o zaman satıcıdan (Eğer satıcının kendisi ithal ettiyse) ürünlerin faturasını talep edin. Olayın en başında ise alışveriş yapacağınız yer hakkında bilgi, tavsiye veya referans edindiyseniz bu tip durumlarla karşılaşma oranınız son derece azalır.

Açıkçası bu ürünleri Türkiye’ye getirip satan bir firma olarak bu konudan aşırı iğrenmiş one hit wonder the mandurumdayız. Sitemizin bu bölümünde de belirttiğimiz gibi: https://www.elektronikbuhar1.com/iade-ve-degisim-sartlari-lutfen-okuyun Likit kategorisindeki ürünlerin maalesef kullanılmamış dahi olsa iadesi bulunmuyor. One Hit Wonder marka likitlerimizi aldıktan sonra üzerinde Verification Number bölümü olmadığı için iade etmek isteyen müşterilerimize her defasında konuyu izah etmek zorunda kalıyoruz. Hatta bu sorunlardan dolayı 1 ay boyunca One Hit Wonder likitlerinin stoklarımızda olmasına rağmen sitemiz üzerinden stoklarını kapalı yaptık sadece bizi bilen ve güvenen müşterilerimize gönderimini sağladık. Müşterilerimizin şunu bilmesini istiyoruz stoklarımızda tek bir adet klon, sahte ürün bulundurmuyoruz satmıyoruz. Bu konuda tam olarak emin olmak isteyen kişiler bu linkten USVaping firmasına mail atarak: http://us-vaping.com/contact-us/ Bu linktende One Hit Wonder markasına mail atarak bilgi alabilirler: http://onehitwondereliquid.com/contact-us/ hiçbir şekilde güven duymayan müşterilerimize ise diyeceğimiz tek şey lütfen o zaman başka mecralardan temin edin demek oluyor. Şaşırdığımız konulardan biriside ne idüğü belirsiz, üzerine basit bit etiket basılmış olan, evyap diye tabir edilen ve gerçektende evde affedersiniz don atlet oturularak üretilen likitleri öve öve bitiremeyip yere göğe sığdıramayan kişi ile o kadar açıklamamıza ve delil göstermemize rağmen sırf üzerinde Verification Number bölümü olmadığı için direk sahte diyen kişiler maalesef ki aynı kişiler oluyor.

Samimi bir dille konuya açıklama getirmeye çalıştık umarız başarılı olmuştur. Tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz…

3 YORUMLAR

  1. Usvaping firması hakkında dediklerinizde %100 haklısınız Fransa da bunların düzenlediği bir vape fuarına katılmıştık ufak tefek bir firma değil baya büyükler orada incelediğim şişelerindede kontrol kodları yoktu ve bunu sorduğumda fuar için getirdiklerimize koymadık zaten direk merkezinden alıyosunuz şu an gibi bir açıklama getirmişlerdi. Tabi bu açıklama banada hiç mantıklı gelmedi ama bu kadar büyük şirketlerin kalkıp bu konuda katakulli yapabileceklerinide zannetmiyorum. Evyaplar için söyledikleriniz kısmen doğru olabilir, şahsen kendim evde likit yapan biriyim kendim için ve çevremdekilere özel hazırlıyorum. Emin olun premium adı ile satılan bir çok likitten daha lezzetli oluyor ve içinde ne olduğunu kendim bilerek içiyorum. Yinede bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here