Vaporesso Luxe 220W Ürün İncelemesi

0
9363
vaporesso luxe inceleme

E-sigara endüstrisinin son yıllarda adından söz ettiren markası Vaporesso, pek çok kullanıcı tarafından oldukça sevilen bir e-sigara üreticisi. Firma, piyasaya sürdüğü ve şu anda blogvaper.com adresinden de orijinal haline ulaşabileceğiniz Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti ile yine adından söz ettireceğe benziyor. İşte yeni nesil mod elektronik sigara kiti: Vaporesso Luxe E-Sigara Kiti.

220 Watt’ lık, Son Teknoloji Bir Mod Elektronik Sigara
vaporesso luxeVaporesso Luxe Elektronik Sigara Kiti, atomizeri ve diğer özellikleri ile tam bir kit. SKRR adı verilen özel ve üstün özelliklerle donatılmış atomizer tank, Vaporesso Luxe’ e benzersiz kullanım avantajları sağlıyor. Üstelik bu mod elektronik sigara 220 Watt’ a kadar çıkabiliyor ve özellikle yoğun buhar isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

146 mm boyundaki Vaporesso Luxe, 220 Watt’ lık kuvvetlli bir mod elektronik sigara ve bunun karşılığında 2 adet 18650 şarjlı pil ile çalışıyor. Elbette şarjlı piller atomizer tank değil, Vaporesso Luxe’ un diğer fonksiyonları için de gerekli.

2 İnçlik Renkli Dokunmatik TFT Ekran Ve Fazlası
vaporesso luxe urun incelemesiMod elektronik sigara modellerinde (özellikle de 220 watt cihazlarda) genellikle ekran 0.96 inçlik bir kareden oluşur. Bu ekranlar renksizdir ve mod gövdenin üzerindeki fiziksel tuşlarla yönlendirilirler. Ancak Vaporesso Luxe Elektronik Sigara sizlere çok daha fazlasını sunuyor.

Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üzerinde sadece bir adet fiziksel tuş bulunuyor. Bu fiziksel ateşleme tuşu dışındaki tüm ayarlar ve göstergeler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigara gövdesinin üzerinde bulunan 2.0 inçlik dokunmatik – renkli TFT ekran üzerinde görünüyor ve bu büyük ekran, e-sigaranın hem estetik hem de ileri teknoloji bir cihaz olmasını sağlıyor.

OMNI 4.0 İşlemci Artıları…
Vaporesso Luxe, ciddi anlamda ileri seviye bir mod elektronik sigara. Cihaz, sadece büyük ekranı, avuç içine sığan mod gövde boyutu ve 2.0 inçlik renkli – dokunmatik TFT ekranı ile değil, OmniBoard 4.0 İşlemci altyapısı ile de öne çıkıyor. Kısa devre koruması, az likit uyarı sistemi, aşırı ısınma uyarısı, düşük batarya uyarısı gibi tüm kullanıcı dostu özellikler, Vaporesso Luxe Elektronik Sigarada bir araya geliyor.

Hızlı Şarj Ve SKRR Atomizer Tank
Vaporesso Skrr Sub Ohm Tank AtomizerTipik bir E-sigara kullanıcısı için, özellikle yüksek kapasiteli mod elektronik sigara modellerinin şarjı her zaman sorun olmuştur. OmniBoard 4.0 işlemci altyapısı kullanan Luxe, hızlı şarj ile normalde 4 – 5 saat olan şarj süresini 1 – 1,5 saate kadar indirebiliyor. Üstelik özel SKRR Tank, 0.03 – 5.0 Ohm arasında buhar elde etmenizi sağlıyor.

Vaporesso Luxe’ de bulunan SKKR Atomizer tank, 8 ML’ lik bir kapasiteye sahip. Ancak TPD versiyonunda (sigara içimi) tank boyutu 2 ML’ ye kadar düşüyor. Özel çocuk kilidi bulunan atomizer tank, tepeden dolduruluyor. Ancak özel atomizer tankın tüm özellikleri bununla da sınırlı değil.

Vaporesso Luxe E-Sigara kitindeki atomizer tank, QF adı verilen özel bir doğal fiberden üretilmiş coil (bobin) kullanıyor. Bu da Vaporesso Luxe’ un likit sızdırma, buhar çekerken ağza likit sıçratma, az ve düşük buhar verme – coil yanması gibi pek çok sorunu ortadan kaldırıyor ki bu, özellikle yüksek kapasiteli elektronik sigaralarda karşımıza çıkan bir özellik değil.

Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Kimler İçin Uygun?
Eğer ileri seviye bir e-sigara istiyorsanız Vaporesso Luxe’ u tercih edebilirsiniz. Stoklarımızda orijinal olarak bulunan bu benzersiz ve teknoloji harikası mod e-sigara kiti, kutu içerisinde silikon ring kısmından mikro USB şarj kablosuna kadar bulunan bir kutuda sizleri bekliyor. Sitemizden hemen sipariş verebilir dilerseniz ürününüz elinize geçtiğinde orijinalliğini blog içeriğimizden yardım alarak sorgulayabilirsiniz.

Luxe, Yeni Vaporesso Yıldızı Olmaya Aday!
Vaporesso Luxe, ileri seviye özellikleri ile oldukça başarılı bir elektronik sigara. Hatta Luxe, bir e-sigara olmanın da ötesinde e-sigara serisi. Eğer İngilizceniz varsa, Vaporesso’ nun resmi web sitesinden cihazla ilgili daha geniş bilgi alabilirsiniz. Bunu Vaporesso Luxe E-Sigara Kitinin ayrıca bir “nano” versiyonunun satışa sunulmuş olmasından da anlayabilirsiniz. Kim bilir? Belki de Vaporesso Luxe, yeni Revenger olma yolunda ilerliyordur?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here