Vaporesso Target Pro İnceleme

6
13113
vaporesso target pro inceleme

Vaporesso Target Pro 75W
Vaporesso Target Pro 75w, Vaporesso’nun ergonomi ve hızlı kullanıma önem veren kullanıcıları için geliştirdiği elektronik sigara kiti ailesi Target’in en büyük bireyi. Target Pro, hazır coiller yardımıyla kullanılıyor ve bu modda sizi yapay zeka teknolojisi bekliyor. Target ailesinin küçük eniştesi Target Mini ile kıyasladığımızda Target Pro hem harici 18650 pil desteğine sahip olarak karşımıza çıkıyor hem de 75w gücüyle sigara içimi veya ciğer çekimi yapmak isteyen tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Elektronik sigara kullanmaya başlamak isteyen birçok kullanıcı, elektronik sigaralara ilişkin terimler ve ayarlamalar karşısında apışıp kalıyor. Bir kere öğrendiğinizde aslında çok basit kavramlar olduğunu hepimiz biliyoruz fakat işin dışında kalan ve ilk defa deneyimlemek isteyen insanlar için elektronik sigaralar havada uçuşan kavramlar yağmuru anlamına geliyor. Vaporesso, bu terimlerin arasından yara almadan kurtulmak ve sadece likitini koyup buharlamanın tadına bakmak isteyen kullanıcıları için yapay zeka (AI) destekli Vaporesso Target Pro 75w kitini geliştirdi. Target Pro 75w taktığınız coilleri otomatik olarak tanıyor ve sizi minimum ayarlama seçeneğiyle uğraştırdıktan sonra buharlamaya hazır hale getiriyor. Size de işin keyfini çıkarmak kalıyor.

Vaporesso Target Pro 75w Tasarımı
target pro incelemeDaha önce denenmemiş konseptleri gerçeğe dönüştürmesiyle tanınan Vaporesso, Target Pro 75w kitte yenilikçi bir tasarım yapısıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Kompakt ve kolayca taşınabilen tasarımın yanı sıra Vaporesso Target Pro’da kullanıcıların elleriyle kavrayabileceki ve avuç içine sığdırmayı zahmetsiz hale getiren keskin hatlar ön plana çıkıyor.

Gri, siyah, beyaz, pembe ve mor renk seçenekleriyle satın alabileceğiniz kit, birçok modda göremeyeceğiniz tetik tipi ateşleme modellemesine sahip. Elinize tıpkı bir silah kabzası gibi kolayca oturan modun ön yüzeyinde, elinizin boşta kaldığı kısımda ateşleme işlemini yapmanıza yardımcı olan bir tetik bulunuyor. Düğme yerine tetik kullanılması Vaporesso Target Pro 75w kiti tasarım açısından bambaşka noktaya taşıdığı gibi modun adına yaraşır bir tasarımla ön plana çıkmasını sağlıyor. Zaten hedef anlamına gelen “Target” de buradaki tetik ve tıpkı mini bir silahı andıran tasarım nedeniyle verilmiş.

Target Pro kolayca cebinize ve elinize sığdırabileceğiniz ender giriş seviyesi makinelerinden biri. Cihazın pil bölümünde ince deri kaplama işçiliği ve kolayca pil değiştirmenize imkan sunan manyetize pil kapağı dikkat çekiyor. Şekli itibariyle avuç içinize tam olarak oturan Target Pro’yu yere düşürmek hayli zor olacaktır. Cihazın tasarım çizgileri ve kullanılan kaydırmaz plastik Target Pro’nun istenmeyen kazalarla hasar görmesini ciddi bir başarıyla engelliyor.

vaporesso target incelemeVaporesso Target Pro 75w Performansı

Hazır bir kit olarak kutudan çıkan Vaporesso Target Pro 75w’yi kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken içine coil yerleştirilmiş Target Pro Vape Tank’ı modun üzerine geçirmek. Ardından buharlamak istediğiniz likitinizi koyup eğlenceyi başlatabilirsiniz. Vaporesso’nun birçok üründe olduğu gibi Target Pro’nun atomizeri de hazır coilleri destekleyen 3.5 ML likit kapasiteli bir tanka sahip. Yine Vaporesseo’nun tüm tanklarında uygulamaya alıştığı “Likit üstten doldurulur.” felsefesi Target Pro’nun tankında kullanılmaya devam ediyor.
Atomizerin içinde yerleşik olarak 0.5 Ohm değerine sahip bir ateşleme çekirdeği yer alıyor. Kutuda ise bir sonraki temiz kullanımınız için sizi bekleyen 0.6 Ohm’luk bir adet yedek coil yer alıyor. 200-600 fahrenhayt derece ısı seviyesi sunabilen kit, 5 ila 75W arasında değişen Watt aralığına sahip. Vaporesso Target Pro 75w kitini rakibi kitlerden ayıran belki en önemli özelliği ise cihazın yazılımının (firmware) güncellenebilmesi ve Vaporesso’nun kendi internet sitesinden sunduğu bir program aracılığıyla özelleştirilebilmesi. Bir yerde güncellenebilir yazılıma sahip olması Target Pro’nun gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanacak uzun ömürlü bir mod olacağının garantisi diyebiliriz.

Vaporesso Target Pro 75w Kitin Avantajları

  • Detaylarla uğraşmayı sevmeyen ve yeni başlayan herkese uygun bir kit. Kutusundan çıktığı gibi 18650 pilinizi ve tankınızı takıp, likitinizi koyup kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ele oturan ve kolay kolay kayıp düşmeyecek tasarım çizgileriyle öne çıkmayı başarıyor. 5 farklı renk seçeneğine sahip olması ise kendi zevkinizi yansıtan bir kite sahip olma şansı veriyor.
  • Birçok elektronik sigara kullanıcısının sevdiği tetik tipi ateşlemeyi kullanıyor. Target Pro’da her puff ayrı bir keyif.
  • Kullanıcılarını gereksiz ayarlamalarla meşgul etmiyor. Deneyimli bir kullanıcı için detaylı ayar şansı sunarken yeni başlayanlar için Target Pro otomatik pilotlu mod görevi görüyor.
  • Piyasadaki diğer giriş seviyesi modlarla karşılaştırdığımızda uygun fiyatı ve kolay bulunabilirliğiyle öne çıkıyor. Coilleri kolayca bulunabiliyor ve alternatif olarak Eleaf markasının EC coilleri ile kullanılabiliyor.
  • Vaporesso Target Pro 75w hem boyutu hem fiyatıyla cebinizi üzmeyecek, uzun ömürlü bir kit. Üstelik modun 510 bağlantı pini 22mm diğer atomizerlerle de Target Pro modunuzu uzun yıllar geliştirerek kullanma imkanı sunuyor.

6 YORUMLAR

  1. Tatget Pro aldım, inrernetten, Youtube’tan mode ayarlarının nasıl yapıldığına baktım ve yaptım ama cihaz çok çabuk ısınıyor. Kaç watt’ta kullanırsam kullanayım farketmiyor, 7 veya 7 nefes sonra okdukça ısınıyor. Ss modunda bırakmak için ne yapmalıyım, onu tam anlayamadım. Dereceyi 210 C° derecede bırakıyorum, Watt miktarını cihazın 3’te 1 gücü olan 25’ten yukarı çıkarmıyorum, (yarısı olan 37,5 yapıp iki nefes çekince coilden yanık tadı geliyor) pilim orjinal sony c5, sitesinden cihazın yazılımını da güncelledim, acaba ben mi verdiği dumanla yetinmiyor daha çok asılmaya çalışıyorum bilemedim. 13, 14 nefes sonra kapatmak zorunda kalıyorum, bunlar daha fazla çekilemiyor mu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here