Elektronik Nargile Nedir ve Elektronik Sigaradan Farkları Nelerdir?

0
16156

Elektronik Nargile Nedir ve Elektronik Sigaradan Farkları Nelerdir?
Elektronik Sigara kavramı hem ülkemiz hem de dünya için yeni bir kavramken şimdi de Elektronik Nargile kavramı yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı. Özellikle Elektronik Sigara kullananların duyduğu elektronik nargile kavramını blogvaper.com ailesi olarak sizlere açıklıyoruz.

Nargile Zararlı mıdır?

Nargile, güzel aromalara sahip ve sigaradan daha güzel kokan masum bir tütün ürünü olarak bilinir. Nargilenin sigaradan daha zararsız görülmesine neden olan bir diğer unsur ise nargileye ulaşımın sigaraya oranla daha kolay olmasıdır. Tüm bu unsurlara rağmen nargile masum bir tütün ürünü değildir. Nargilede sigara, puro ve pipo gibi zararlıdır. Bir nargile içecek olursanız bu durumda 40 dal sigaranın dumanını içine çekmiş olacaksınız. Bu da ortaya sigaradan daha vahim bir tablo çıkartmaktadır.

Elektronik Nargile Nedir?

Aslında elektronik sigara diye bir şey yoktur. Bu tamamen elektronik sigara içenlerin ortaya çıkarttığı bir terimdir. Ancak her elektronik sigara için de elektronik nargile kavramının kullanılması doğru değildir. Yazımızın devamını okuduğunuzda siz de elektronik nargilenin aslında elektronik sigaralardan bir farkı olmadığını anlayacaksınız.

Elektronik Nargileler Geleneksel Nargilelerin Yerini Tutar mı?

Elektronik nargileler kesinlikle geleneksel nargilelerin yerini tutmaktadır. Cebinizde taşıyabileceğiniz elektronik sigaranız ile nargile keyfi yaşayabilmek için tek yapmanız gereken nargile içimine uygun olan atomizere sahip olmak. Bu sayede elektronik sigaranızdan çok iyi bir elektronik nargile yapmış olacaksınız. Elektronik nargile sayesinde geleneksel nargilelerdeki gibi dumanı içinize çekebilecek, üstelik bunu yaparken de çok az zarar göreceksiniz.

Bazı Elektronik Sigaralar Neden Elektronik Nargile Olarak Anılır?

Bu sorunun birçok farklı yanıtı bulunmaktadır. Aslında bir elektronik sigaranın elektronik nargile olarak anılması o kadar da tuhaf bir durum değildir. MOD Elektronik Sigaralardan çıkan duman geleneksel bir nargileden çıkan dumanla neredeyse aynıdır. Bu nedenle MOD Elektronik Sigaralar aynı zamanda nargile Elektronik Sigara olarak da bilinirler. Bu sigaralara bir de aroma eklendiği zaman geleneksel nargilelerden bir farklı kalmamaktadır. Ayrıca çıkan koku da tıpkı nargiledeki gibi olduğu için elektronik sigaralar nargilelere benzetilmektedir. Ancak sadece bu özellikler elektronik nargilenin oluşması için yeterli değildir. Bunun için aynı zamanda farklı özelliklerin de olması gerekmektedir.

MOD Elektronik Sigaralar

Elektronik Sigaraların Elektronik Nargile olarak anılmasının farklı bir sebebi ise bu sigaraların müşterilere genelde Elektronik Nargile olarak tanıtılmasıdır. Özellikle üstün duman performansı nedeniyle MOD Elektronik Sigaralar elektronik nargileler olarak bilinir ve tercih edilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here